Silné a hodvábne - vyriešila som problém s vypadávaním vlasov len za 1 týždeň! Vrátili sa mi všetky stratené vlasy za 2 mesiace

View Related Product 

Osobné mikroblog 

Zdravím, zlatíčka! 

Chcela by som sa s vami podeliť o to, ako sa mi podarilo vyriešiť chúlostivý problém vypadávanie vlasov. Bol to naozaj vážny problém - dobre, aspoň pre mňa. Nikdy som si nemyslela, že by som sa s ním niekedy musela vysporiadavať, zvlášť nie v 29. To bola úplná KATASTROFA! Vlasy mi nevypadali za jeden deň, nie, bol to postupný proces - videla som, ako sa vlasy stenčujú, každý deň som ich strácala: počas česania, umývanie, dokonca aj počas spania. Obvykle stačilo prekryť vlasy miesto, kde ich bolo menej, ale jedného dňa som si všimla, že mám skutočnú PLEŠINU uprostred na hlave. 

Len sa na to pozrite, toto som mala na hlave asi pred 2 mesiacmi (možno o niečo viac ako 2): 

 

To je pre ženu vážny problém 

Muži si môžu prinajmenšom nechať vytvoriť veľmi krátky účes, a dokonca z toho ťažiť, pretože tým zvyčajne zmužní, ale tento spôsob je úplne nevhodný pre ženy, pretože s krátkymi vlasmi ženskejšie nebudeme, to je isté. Možno trochu preháňam, ale krásne, dlhé a husté vlasy sú práve to, čo robí ženu ženou. Strata ženy vo vás je ako strata seba samé. Rozumiete, čo myslím? Dokonca som si musela vziať pár dní voľna, pretože som sa príliš hanbila pozrieť sa kolegom priamo do očí. Je mi 29, ale v tej dobe som sa cítila ako najdepresívnejší teenager na svete. A môj manžel... No, povedal mi, že je všetko v poriadku a že ma bude milovať bez ohľadu na to, ako vyzerám, ale cítila som, ako sa odo mňa odťahuje. Vtedy som doslova cítila, že prechádzam peklom. Necítila som sa sebaistá a zdalo sa mi, že môj život skončil. 

Kliknite tu pre viac informácií a kúpiť

Skúšala som toľko vecí, aby som problém vyriešila 

Samozrejme som sa snažila používať všetko, čo mi prišlo do rúk. Nemala som čas na zamyslenie nad týmito metódami, proste som experimentovala, pretože to bol problém, ktorý sa musel čo najskôr vyriešiť. Neviete si ani predstaviť, koľko vecí som vyskúšala. Tu je približný zoznam: 

šampóny (* Kupovala som ich v neprimeranom množstve, rôzne značky a ceny, používala som ich striktne podľa pokynov, ale nemali žiadny účinok, ani krátkodobý) NIKDY TO NEFUNGOVALO! 

spreje a kondicionéry (Tiež obrovské množstvo, používala som ich zvlášť aj spolu s inými liečebnými metódami, moje vlasy sa zmäkčili, ale vypadávanie pokračovalo) NIKDY TO NEFUNGOVALO! 

tablety (Keď som sa poradila s trichologom, predpísal mi dávku piluliek a povedal mi, že moje pečeň je intoxikovaná, čo vedie k vypadávaniu vlasov). Absolvovala som liečebnú kúru a niekoľko testov. Výsledok: podľa výsledkov testov sa všetko znormalizovalo, ale stále som strácala vlasy. NIKDY TO NEFUNGOVALO! 

špeciálne diéty (K tomu nemám čo dodať, "správne potraviny" nespôsobí rast vlasov, verte mi) NIKDY TO NEFUNGOVALO! 

ľudové metódy (Lila som si na pokožku hlavy výluhy z cibule, používala som rašelinový olej a majonézu - ale myslím, že sa to ešte zhoršilo, vlasy sa mi ešte stenčili) NIKDY TO NEFUNGOVALO! 

Ako vidíte, snažila som sa. Ale bola som zúfalá, pretože nič nepomohlo. Ani trochu. Žiadny efekt. Dúfala som, že aspoň jeden spôsob proti vypadávaniu vlasov pomůže. 

Spása prišla z ničoho nič 

 

Zavolala som kamarátke, zasmiala sa a povedala mi, že som úplný blázon, že ani drahé ani lacné masky nefungujú. Proste urobia len vizuálny efekt tým, že sa pokryjú vlasy silikónom - teda vlasy vyzerajú hodvábne a hladké. 

Salónny procedúry tiež len stojí zbytočné peniaze, nemá zmysel čakať na sľubovanú obnovu vlasov, získate len dočasný vizuálny efekt, ktorý za 3 dni zmizne. 

Kamarátka mi odporučila len jednu vec - špeciálnu masku na vlasy Princess Hair. Všetci v kaderníckom salóne, kde pracuje, ju používajú po dlhú dobu, takže v podstate je to jediná liečba, ktorá môže skutočne ovplyvniť rast vlasov a obnoviť ich. 

Stručne povedané, kamarátka mi povedala, že všetky viac či menej funkčná vlasové výrobky predávané v obchodoch obsahujú komponenty, ktoré sa nachádzajú v tejto maske. Sú účinné. Ale sú oveľa drahšie. 

Kaderníci o tom už dlho vedia, pretože všetky tieto veľmi drahé postupy, ako sú bioprodukty a vyrovnávanie vlasov, sú založené na tom istom produktu. Iba tým procedúram vymýšľajú zaujímavé názvy, aby za ne mohli účtovať viac peňazí od zákazníkov

Kliknite tu pre viac informácií a kúpiť

Po 2 týždňoch trvalého používania Princess Hair sa moje vlasy vrátili do normálu 

Vážne. Niektoré miesta, obzvlášť stred a tiež predná časť mojej hlavy bližšie k čelu, bola viditeľne plešatá, pretože vlasy stále padali. A potom zrazu - wow! Moje lysiny začali miznúť. 

Skoro som sa rozplakala! Bolo ťažké tomu uveriť, ale bola to pravda. Netuším, čo je na tej maske tak čarovného, ​​ale NAOZAJ TO FUNGUJE! 

Neveríte tomu? Pozrite sa sami (fotografie boli urobené 2 mesiace od seba). 

 

Rozdiel je zrejmý! Konečne som prestala maskovať plešinu přečesáváním vlasov. 

Ako som masku používala? Prísne podľa pokynov - naniesla som masku na vlasy a pokožku na hlave každé 3 dny, pretrela som ich a za 5 minút opláchla. Veľmi jednoduché použitie a ÚČINOK JE OHROMIUJÍCÍ! 

Kde som si objednala? Na týchto stránkach. Pokiaľ viem, dodávajú iba originálne produkty, ktoré môžu byť skontrolované podľa kódov na obaloch. 

To je to, celý môj príbeh. Šťastie nepozná žiadne hranice, a tak som sa rozhodla, že to s vami budem zdieľať. Som si istá, že vám to pomôže tiež. 

Mimochodom, to tiež pomohlo mojej matke. Takže teraz sú nás dva! Tu je jej výsledok: 

 

P.S. Zdieľajte svoje vlastné príbehy v komentároch. 

CHCETE SA ZBAVIŤ PROBLÉMOV SO STRATOU VLASOV? KLIKNITE TU! 

Kliknite tu pre viac informácií a kúpiť

 

Komentáre 

 

Karina S.25.11.2018 

Viem o tejto maske. Začali mi vypadávať vlasy veľmi predčasne, maska ​​mi pomohla, výsledok je takmer rovnaký. 
 

 

Alena26.11.2018 

Ak nič iné nepomôže, potom áno, mali by ste to skúsiť. Kedysi som dokonca išla na transplantáciu vlasov. Vynaložila som nepredstaviteľnú sumu. Na jednej strane toho neľutujem, ale na druhej strane je to naozaj škoda. Mohla som ušetriť toľko peňazí, keby som sa dozvedela o tejto maske skôr ((prečo som to neurobila?! 

 

Julie27.11.2018 

Neviem, čo povedať. Znie to to lákavo, skúsim si objednať. Ešte neplešatím, ale vlasy mi veľmi vypadávajú! 

 

 

Kristina28.11.2018 

Súhlasím, je to vysoko účinná liečba pre úbytok vlasov! Prvýkrát som sa dozvedela o tomto výrobku z tohto článku. Ale moje vlasy boli natoľko poškodené trvalou, ktorú som si urobila, aj keď ma všetci ma varovali, pretože to je dosť nebezpečné. Moje vlasy boli po trvalej absolútne zničené aj napriek tomu, že som išla do veľmi profesionálneho kaderníctva. Používam túto masku mesiac, moje vlasy sú tak lesklé! A vyrástli o 5 cm! A nie je skoro poznať rozdiel medzi odrasty a pôvodne zničenými vlasmi. 

 

Related Products

Beauty Wonder cells - Na tvári teraz potrebuje ešte lepšiu starostlivosť.

Click offer

White strips Beauty - Ako som si vybielila zuby za 30 minút denne.

Click Offer

Goji cream for beauty

Read More

Goji cream is the best rejuvenation cream in the world. Goji Cream contains a vitamin and mineral complex which takes care of all the changes associated with skin ageing. It is clinically proven that Goji Cream stops the aging process of cells and regulates their work. Thousands of women from all over the globe already use this cream! Wiping 10 years off your face in 14 days is now possible. 

Click offer

Energy Beauty Bar

Click Offer

Beauty Snail Farm - revolučné nové očné sérum.

Read More

Contains a powerful blend of highly functional anti-ageing tripeptide Syn®-Ake and snail mucus rich in hyaluronic acid, glycoprotein, proto-glycans, antimicrobial. 

The eye serum is designed to provide a noticeable effect of improving the smoothness of the skin around eyes. Quickly absorbed, this serum was developed to provide protection and enhance the appearance of the skin. 

This serum, will not only help to make your eye area smoother and more flawless but also will help your skin to feel fresher and give a feeling of being wide awake during the day. Soluble collagen will help to make your skin look invigorated and youthful. Snail mucin is best known for its anti-ageing properties. It helps to stimulate the formation of collagen and elastin, protect skin from free radicals, soothe skin, repair damaged tissues and restore hydration.

Active ingredients: SOLUBLE COLLAGEN, DIPEPTIDE DIAMINOBUTYROYL BENZALAMIDE DIACETATE, SNAIL SECRETION FILTRATE, ASCORBYL TETRAISOPALMITATE.

Mode of application: apply a few drops on the clean skin around eyes, tap gently until absorbed. Use in the morning and evening.

Click Offer

Mulberry's secret for your beauty

Read More

 OMEGA LIGHT complex
Mulberry & White Lily Extracts
The Serum contains Omega Light Complex, which is a unique patented combination of Piperonyl alcohol and linoleic acid. The Omega Light Complex is known for its skin illuminating features. It promotes clari¬fication of the skin pigmentation, eliminates dark spots and prevents hyperpigmentation. Highly effective bleaching complex with mulberry leaf and water lily extracts is specially intended for lightening of excessive skin pigmentation.
The Omega Light Complex softly and harmlessly penetrates and dissolves already created pigment spots and prevents their reappearance.
It does not contain aggressive whitening components.
Suitable for all skin types.
To achieve the brighter tone of the entire face, and in case of freckles, apply the serum on the entire face, avoiding the eye and lip areas.
For external use only. Keep out of the reach of children. Store in a cool, dry place, away from direct sunlight and with the lids ¬firmly closed.
Directions: Apply 2 times a day on clean skin directly on pigment spots.
The recommended course of care: 4 weeks at least. Protect skin from UV rays.  

Click Offer

Bust cream Spa for beauty

Click Offer

Slim Pectin for beauty

Click Offer